O nas

RPG Nieruchomości to rodzinna firma działająca na rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas zdążyliśmy ugruntować naszą pozycję na rynku i zdobyć zaufanie wielu klientów. Stale szkolimy się i poszerzamy wiedzę, aby być na bieżąco z przepisami i trendami dotyczącymi rynku nieruchomości.
Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji związanych z nieruchomościami na wszystkich etapach – od wyceny, poprzez prezentację (zarówno na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych, jak i podczas spotkań na żywo), aż do sfinalizowania transakcji i podpisania umowy ostatecznej.

Stale współpracujemy z renomowaną kancelarią notarialną, z rzeczoznawcą majątkowym i z doradcami finansowymi. Daje to naszym klientom gwarancję, że wszystkie formalności związane z transakcjami będą dopełnione zgodnie z prawem.

Kilka lat temu do naszej oferty włączyliśmy także usługę home staging, która była wówczas nowością na polskim rynku. Podpowiadamy klientom, co mogą zrobić, by ich nieruchomość prezentowała się atrakcyjnie i dzięki temu szybciej znalazła nabywcę lub najemcę.